محسن مهترحاجی

دبیر ریاضی
تجربه:
4 سال
تحصیلات:
کارشناسی رشته برق - مخابرات

دستاوردهای فرهنگی و آموزشی

ب بجز مدرک کارشناسی از دانشگاه، plc step 7 از شرکت نفت , سیگنالینگ و سوئیچینگ از مرکز آموزش مخابرات، مدرک تندخوانی ، مدرک شرکت در مسابقات رباتیک رعد ایران از دانشگاه صنعتی / سابقه تدریس: تدریس در دبیرستان های صالحین- امام باقر (ع) – رسول صادق + تدریس گروهی ریاضی در آموزشگاه. تدریس گروهی و خصوصی روش های مطالعه و تندخوانی.

داستان زندگی

م  متولد تیرماه ۱۳۶۹ در نصف جهان. عاشق آموزش دیدن و آموزش دادن، از اون جایی که همیشه ریاضی رو خیلی دوست داشتم، الان مدرس همین درس شیرین هستم. تقریبا هر روز کتاب میخونم و ازش لذت میبرم، یه جایی حس کردم که باید بیشتر و با کیفیت تر مطالعه کنم، پس رفتم دنبال یادگیری روش‌های حرفه ای مطالعه! الان هم مدرس موسسه مطالعه شریف تهران هستم و علاوه بر ریاضی روش های حرفه ای مطالعه و تندخوانی که با نام فانتوم شناخته میشه رو تدریس میکنم. 

به امید کشوری کتاب خوان و آگاه.

در یک نگاه

سابقه تدریس:
4 سال
عضویت در خانواده صالحین:
4 سال

دیدگاه درباره تعلیم و تربیت

هـ همانطور که می دانید بنیان یک جامعه‌ی سالم، با تعلیم و تربیت درست شکل می گیرد، مسئولیت قسمتی از تربیت دانش آموزان با پدر و مادر و قسمت دیگر با مدرسه است، ما در دبیرستان صالحین میکوشیم با تعلیم و تربیت اصولی، با برنامه و مهربانانه این وظیفه مهم را انجام دهیم.

تماس با ما

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده است *
[contact-form-7 id=”408″ title=”Team”]